برندگان شانس هفته

برندگان شانس هفته 9 تا پایان 15 شهریور ماه 98
برندگان شانس هفته 15 تا پایان 21 تیر ماه 98
برندگان شانس هفته 14 تا پایان 20 اردیبهشت ماه 98
برندگان شانس هفته 17 تا پایان 23 فروردین ماه 98
برندگان شانس هفته 15 تا پایان 21 دی ماه 97
کمپین شانس هفته چیست؟
کمپین “شانس هفته” فرصت مجددی برای مشتریان وفادار ما است که با خرید کردن در آن هفته از کد #789* یا نرم افزار eCharge ، توربو شارژ و… در قرعه‌کشی 10 جایزه ارزنده آخر هفته ما شرکت کنند. به منظور ایجاد شور و هیجان در بین مشتریان هرماه نوع جوایز به همراه اسامی برنده‌ها اعلام خواهد شد.

چگونه از شروع “شانس هفته” مطلع شوید؟
شانس هفته در نرم افزار eCharge با ارسال نوتیفیکیشن و در کد #789* با نمایش یک پیام که زمان شماره گیری این کد نمایش داده می‌شود، به مشتریان اطلاع رسانی خواهد شد.

چگونه در قرعه‌کشی شرکت کنید؟
خیلی ساده است، با خرید از نرم افزار eCharge، کد #789*، سایت eCharge در هفته ای که کمپین “شانس هفته” در آن اعلام شده میتوانید یکی از شرکت کننده‌های قرعه‌کشی ما باشید. هر 1000 تومان خرید برابر با 1 امتیاز است، درنتیجه خرید با مبلغ بیشتر، شانس بیشتری را برای برنده شدن به همراه دارد.

برای برنده شدن می‌توان شانس بیشتری داشت؟
مشتریانی که از نرم افزار eCharge (از اینجا دانلود کنید) خرید کنند، به ازی هر 1000 تومان خرید 1.5 امتیاز دریافت می‌کنند و شانس بالاتری در قرعه‌کشی بدست می‌آورند

نحوه اطلاع رسانی به برنده‌ها و تحویل هدایا چگونه است؟
بعد از قرعه‌کشی با برنده‌ها تماس تلفنی گرفته خواهد شد و بعد از دریافت تصویر کارت ملی و تصویر شناسنامه برنده،رضایت نامه اعلام مشخصات برنده در سایت، در اولین روز کاری بعد از قرعه کشی وجه هدیه به حساب بانکی برنده واریز خواهد شد.
  • شما می توانید برگه رضایت نامه اعلام مشخصات برنده را از اینجا دانلود نمایید

  • از کجا می توان اسامی برنده‌های هر دوره را مشاهده کرد؟
    با توجه به زمانبر بودن فرایند تماس با برنده ها و امکان در دسترس نبودن آنها اسامی برندها به همراه اعلام جوایز در کوتاه ترین زمان از برگزاری قرعه کشی و حداکثر تا پایان اولین روز کاری بعد از برگزاری قرعه کشی در همین صفحه قابل مشاهده می باشد.

    دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.